SLM

Laserové sintrování

Naše výrobní CAD/CAM centrum nabízí mimo frézování obvyklých materiálů také metodu tzv. selektivního laserové napalování (SLM).

Funguje to tak, že laserový paprsek taví vrstvu po vrstvě kovový prášek do požadovaných tvarů. Díky této nesmírně vyspělé technologii výroby je tak dosaženo maximální přesnosti a homogenní struktury a současně také nízkých nákladů, které se promítají do atraktivní ceny.

Tip: Aktuálně připravujeme možnost vyrábět touto metodou také můstky či třmeny nesené implantáty, jejichž dosedy jsou následně dofrézovány.

Technika aditivního laserového tavení

Tato technika výroby se používá především pro CoCr či titanové korunky a můstky v zubním odvětví již poměrnou delší dobu. Vzhledem k tomu, že frézování takových produktů není ekonomicky příliš rentabilní, je laserové sintrování způsob, jak je vyrobit rychle a finančně výhodně.

Díky selektivnímu laserovému tavení lze vyrábět velmi složité a jemné tvary.

3D tisk skeletu

Šetřete svůj čas i ruce s námi.

Skeletové náhrady jsou pro technika časově náročné a jejich výroba neproduktivní. Díky CAD/CAM technologiím odpadává blokování modelů, dublování, odlévání, broušení, leštění atd.

Pošlete nám hotová .STL data návrhu skeletu anebo pouze sken či model a design nechte na nás.

i

  1. STL data či skeny pošlete prostřednictvím zákaznické sekce nebo použijte náš objednávkový formulář
  2. Pokud jsou .STL data vašeho návrhu přijata do 15:00, hotový skelet odesíláme za 48 hodin.
  3. Pokud požadujete i design konstrukce skeletu, je třeba počítat s maximálně 5 pracovními dny od zadání objednávky do obdržení.
  4. Hotový CoCr skelet stojí 2499 Kč bez leštění.
  5. Pokud si budete přát již vyleštěný, zaplatíte 2999 Kč. Design skeletu vás bude stát navíc 500 Kč.