CAD/CAM technologie

IDENTICA SCANNER

V našem design centru používáme hned několik značek a typů 3D CAD skenerů. To nám umožňuje kombinovat jejich rozdílné možnosti a výsledky skenování. I díky tomu dokážeme realizovat velmi složité případy.
V největší míře však pracujeme se skenery značky Identica – Hybrid, T300 a T500, které máme také v nabídce pro naše zákazníky. Zastoupení této prestižní společnosti jsme si vybrali díky jejich letitým zkušenostem v oblasti CAD a především také proto, že jejich produkty dosahují nesmírně vysokých kvalit, mezi které řadíme zejména rychlost, přesnost a uživatelskou jednoduchost. Naši zákazníci ocení také jejich cenovou dostupnost.

 

EOSINT M270

Vlajkovou lodí SINTEO centra je od počátku naše 3D tiskárna na výrobu CoCr konstrukcí metodou selektivního laserového napalování (SLM). Jedná se o vysokokapacitní, spolehlivý přístroj, který ve své oblasti nemá konkurenci. To byly hlavní argumenty, proč jsme ji pořídili a postavili na ni rozjezd našeho centra a vůbec celou naši filozofii.
Dnes již stovky zubních laboratoři v ČR, na Slovensku a mnoha zemích EU vyzkoušelo a stále využívá chromkobaltové konstrukce zubních náhrad vyrobené touto naší technologií.

EOSINT M270

CNC FRÉZOVÁNÍ

Frézování dentálních prací s velkou precizností. Protože to je jedna z našich hodnot, spojili jsme náš business se značkou ZirkonZahn, která je již delší dobu synonymem kvality.
Naše frézovací centrum vyrábí na přístrojích společnosti ZirkonZahn, konktrétně M1 Wet Heavy Metal Milling Unit, což je frézovací jednotka poskytující 5+1 osé souběžné frézování s dráhovou technologii. Tato fréza nám umožňuje spolehlivě frézovat materiály jako je zirkon, pryskyřice, vosk, CoCr, titan, sintermetal, sklokeramiku a mnoho dalších.

ZirkonZahn1 zirkonzahn2

PLANMECA CREO

Od června 2016 vstupujeme na trh s převratnou technologií dentálního 3D tisku, jehož produkty budou zahrnuty do našeho portfolia. K dispozici jsou materiály pro tyto aplikace:

  • provizorní náhrady
  • plastové modely
  • skeletové konstrukce
  • implant šablony
  • gingivální masky
  • ortodontická řešení