CAD Skenery Identica

Naše společnost je jediným oficiálním zástupcem korejské značky Medit v České republice. Značka Medit je výrobcem dentálních CAD skenerů, které nesou označení Identica. Skenery Identica jsou špičkové přístroje, které nabízejí ideální poměr mezi cenou a výkonem.

V současnosti nabízíme nejnovější řadu CAD skenerů Identica, ale také možnost zakoupit si špičkový výběhový model Hybrid, který lze pořídit s výraznou slevou a to díky možnosti odkoupení Vašeho stávajícího skeneru. Tato možnost je ovšem časové omezena.

V současnosti nabízíme tyto modely:

Identica T300

Laboratorní CAD skener, který naplní požadavky malých a středních laboratoří, skvělý poměr schopností skeneru vzhledem k příznivé ceně. Perfektní řešení pro počáteční digitalizaci vaší laboratoře.

 

Identica T500

Špičkový laboratorní CAD skener pro profesionály, který díky přepracovanému systému, efektivnějšímu algorytmu a vysokorychlostímu otickému vybavení výrazně urychluje skenovací proces, vhodný pro střední a velké provozy nebo pro inidvidualisty kteří se spokojí pouze s tím nejlepším vybavením. S T500 jste plně připraveni pro následnou výrobu modelů a náhrad pomocí 3D tisku bez nutnosti sádrových modelů

 

V případě zájmu o více informací a cenovou nabídku kontaktujte prosím pana Rostislava Svobodu.

Rostislav Svoboda
SINTEO Dental CAD/CAM Center
Obchodní ředitel
Tel.: +420 774 944 977
E-mail: rostislav.svoboda@sinteo.cz