O nás

Společnost SINTEO Dental s.r.o. vznikla v roce 2011. Prvotní myšlenkou naší společnosti bylo vyrábět CoCr konstrukce pomocí technologie selektivního laserového napalování (SLM) na systému EOS EOSINT M270. Postupem času jsme si začali uvědomovat poptávku po dalších materiálech a rozhodli jsme se rozšířit náš strojový park o dentální frézy (ZirkonZahn M1 Wet Heavy Metal Milling Unit) a 3D tiskárnu plastů (PLANMECA CREO). Kromě výroby stomatoprotetických náhrad se naše společnost také zabývá prodejem dentálních 3D skenerů Identica, které díky své rychlosti, spolehlivosti a přesnosti posouvají modelaci stomatoprotetických konstrukcí na tu nejvyšší úroveň. Tomu také napomáhá námi nabízený modelovací software Exocad.

Naším cílem je maximálně zjednodušit práci našim zákazníkům a také sledujeme nejmodernější trendy ve výrobě stomatoprotetických náhrad. V současnosti jsme schopni vyhovět všem požadavkům našich zákazníků a to díky širokému spektru námi nabízených řešení a materiálů.

Snažíme se vyrábět produkty nejvyšší kvality, ale zároveň si uvědomujeme, že je stále prostor pro zlepšení a proto neustále inovujeme naše výrobní procesy a technologie. Také víme, že je důležité naslouchat našim zákazníkům a brát jejich názory vážně.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že můžeme být Vaším spolehlivým partnerem.

SINTEO Dental s.r.o.
Mojmírovo náměstí 25/25
612 00, Brno